Plakat promujący II Międzynarodowy Festiwal Pirotechniczny

Projekt plakatu PyroSilesia

projekt plakatu w formacie b2, promującego ii międzynarodowy festiwal pirotechniczny w katowicach.

„PyroSilesia” to rodzinna firma, która została założona w 1998 roku i na początku swojego istnienia, funkcjonowała pod nazwą „Efekt Chełm”. PyroSilesia stworzyła własny, komputerowy system obsługi pokazów pirotechnicznych EXPLODE SYSTEM oraz linię projektorów laserowych LASERPRO. 

Każdy pokaz sterowany jest za pomocą autorskiego, bezprzewodowego systemu Explode V. Pozwala on na idealną synchronizację ładunków pirotechnicznych z muzyką. Dzięki niemu PyroSilesia tworzy ogromne spektakle bez ograniczeń szerokości strefy odpalania. Bez trudu ustawia materiały pirotechniczne na 300 czy 500 metrach szerokości i steruje fajerwerkami nawet z 50 punktów jednocześnie.

PyroSilesia organizuje pokazy pirotechniczne i laserowe, a dodatkowo każdego roku przygotowuje dla widzów coś wyjątkowego. Festiwal PyroFest & PyroSilesia przewidziany został na ponad 30 000 widzów. W programie znalazły się m.in. konkursy pirotechniczne, laser show oraz występy gwiazd, takich jak Jula czy Filip Lato.

Główne zadanie

Głównym zadaniem było zaprojektowanie plakatu promującego imprezę pt. „II Międzynarodowy Festiwal Pirotechniczny” na lotnisku Muchowiec w Katowicach. Plakat zaprojektowałem w możliwie prostej, ale i efektownej formie. Kompozycja pozostała czytelna i przejrzysta.

Zakres prac

– projekt plakatu w formacie B2 zgodnie z wytycznymi przekazanymi w briefie

– opracowane kolorystyki projektu

UDOSTĘPNIJ
zacznijmy współpracę nad twoim projektem
napisz do mnie!

Podobne prace

Billboard Studia mebli kuchennych "Kuchnie Labuda".

Billboard Kuchnie Labuda

Projekt graficzny billboardów "Kuchnie Labuda"
Grafika na koszulki "*uck the diet".

Projekt graficzny koszulki FTD

Koszulki dla marki Sugarlesslife