Landing Page dla marki Simapka

Projekt landing page Virgin Mobile

Projekt landing page "Virgin mobile" dla marki simapka

Czym jest Simapka?

To prosty i funkcjonalny system obsługi dla każdego punktu GSM, lokalnego sklepu i małego biznesu. Właścicielem systemu jest firma Team4U Sp. Z. o.o. Aplikacja jest obsługiwana przez komputery, tablety, a także smartphony.

Głównym jej zadaniem jest bezpieczna i prosta możliwość rejstracji kart SIM klientów, którzy posługują się telefonami na kartę czyli tzw. kartami przedpłaconymi „Pre-paid”. Simapka to aplikacja mobilna, która umożliwia sprawną obsługę procesu rejestracji kart SIM z zachowaniem wszelkich procedur bezpieczeństwa związanych z przetwarzaniem danych osobowych.

Poszerzając swoją ofertę o nową usługę w swoich punktach sprzedaży, przedsiębiorcy zdobywają nowych, potencjalnych klientów, którzy lubią załatwiać wiele swoich spraw w jednym miejscu. Simapka pozwala nie tylko na rejestrację kart SIM, ale również na sprzedaż doładowań, przyjmowanie płatności kartą, a także ofertę ubezpieczeniową na wypadek stłuczenia ekranu. Za każdą rejestrację w systemie Simapka i wprowadzeniu danych klienta, przedsiębiorca otrzymuje wynagrodzenie.

Wszystkie opcje w systemie zostały zbudowane w sposób możliwie najprostszy i niewymagający wpisywania dużej ilości danych. Od przedsiębiorców nie jest wymagany dodatkowy sprzęt i oprogramowanie. Simapka współpracuję z najpopularniejszymi operatorami w kraju m.in. Orange, Play, T-Mobile.

Simapka w swoich projektach stawia zawsze na przejrzystość, wygodę i prostotę działania. Zgodnie z tę zasadą, powstał projekt landing page, jeden z kilku, które miałem przyjemność tworzyć dla Simapki.

Główne zadanie

Prace nad projektem landing page obejmowały przede wszystkim stworzenie prostego, przejrzystego layoutu. Dodatkowo stworzone zostały grafiki do slidera, na stronę www aplikacji oraz spójne grafiki do Social Media.

Zakres prac

– zaprojektowanie szaty graficznej landing page

– poinformowanie użytkowników o dostępności nowego operatora Virgin Mobile w aplikacji

– zachęcenie użytkowników do zapoznania się z nową ofertą oraz jej regulaminem

– zaproszenie do kontaktu

UDOSTĘPNIJ
zacznijmy współpracę nad twoim projektem
napisz do mnie!

Podobne prace

Projekt graficzny landing page Lycamobile.

Projekt graficzny landing page Lycamobile

Landing Page dla marki Simapka